aktualnosci-coverphoto.jpg
Aktualności

Aktualności

Euro@Agent – nowoczesny system do sprzedaży polis ERV

W systemie Euro@Agent znajdziecie Państwo bardziej rozbudowany zbiór podpowiedzi ułatwiających pracę. Dzięki możliwości wyświetlenia i porównania wszystkich dostępnych ofert ubezpieczenia podróży, będzie Państwu dużo łatwiej doradzić Klientowi wybór najbardziej odpowiedniego ubezpieczenia podróży, w pełni dostosowanego do jego potrzeb i oczekiwań.

Tak jak do tej pory: do wystawienia polisy niezbędne jest podanie jedynie imienia i nazwiska ubezpieczonego.

Nowością w systemie Euro@Agent jest możliwość wystawienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży bez udziału własnego.

W praktyce oznacza to, że od 12 kwietnia 2013r. możecie Państwo proponować klientom polisę od kosztów rezygnacji z podróży za dotychczasową składkę w wysokości 3% (wartości imprezy turystycznej/biletu/rezerwacji apartamentu lub hotelu), ale w przypadku gdy Państwa klient dokona rezygnacji z powodu hospitalizacji lub śmierci Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży, przyznanego odszkodowania nie pomniejszamy o udział własny. Ubezpieczony otrzyma 100% kosztów rezygnacji.

Logowanie do systemu Euro@Agent znajduje się na naszej stronie internetowej w strefie agencyjnej http://www.erv.pl/strefa_agenta.html

Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany produktowe oraz udoskonalenia systemy sprzedażowego przyczynią się do wzrostu sprzedaży i przysporzą Państwu wielu zadowolonych klientów.

Podręcznik użytkownika Euro@Agent jest dostępny po zalogowaniu się do strefy agencyjnej, w zakładce ‘pomoce i wskazówki’.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub problemów – prosimy o kontakt.

Z poważaniem

ERV

Logo_8.PKP.jpg

8. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy w Rzeszowie

W weekend 3-4 grudnia serdecznie zapraszamy do Rzeszowa na 8. edycję Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego!

czytaj więcej
Logo_Festiwal_Terra.jpg

Terra – 16 festiwal slajdów podróżniczych

3 i 4 grudnia wszystkich Miłośników podróży zapraszamy do Warszawy na 16 edycję festiwalu Terra.

czytaj więcej
National Geographic Traveler

Zapraszamy na Festiwal Podróżników National Geographic!

Już w sobotę, 4 czerwca w Warszawskiej Kinotece odbędzie się pierwszy festiwal podróżniczy zorganizowany przez National Geographic Traveler.

czytaj więcej